Abażur Stadion

360.00 zł
Stadion Narodowy był i będzie miejscem, w którym emocje sięgają zenitu, czy to za sprawą Euro 2012, innych wydarzeń sportowych czy też koncertów międzynarodowych gwiazd muzyki. Czemu by więc nie przenieść chociaż części z tych emocji do wnętrza, podkreślając jednocześnie pochodzenie, zamiłowanie do piłki nożnej lub patriotyczne uczucia jego mieszkańców? Abażur Stadion projektu polskiego projektanta Roberta Szuby, w oczywisty sposób nawiązuje do bryły Stadionu Narodowego w Warszawie. Abażur wykonany z polipropylenu, wymaga samodzielnego złożenia, jak również (i tu kryje się prawdziwa niespodzianka!) ozdobienia, za pomocą czerwonych naklejek w kształcie prostokątów. Pozwala to samemu zadecydować, czy i w jakim stopniu, prezentowana tu lampa nabierze barw drużyny narodowej... Stadion może pełnić funkcję zarówno lamy wiszącej jak i abażuru do lampy stojącej, a jego wyjątkowy kształt to strzał w dziesiątkę nie tylko dla fanów piłki nożnej lecz również dla wszystkich kibiców polskiego wzornictwa. Do abażuru pasują wszystkie energooszczędne żarówki o niskiej emisji ciepła. Kto wygra mecz? W skład prezentowanego tu produktu wchodzi abażur i naklejki. Prezentowany tu produkt to sam abażur (bez zawieszenia i podsufitki).